HİZMET SÖZLEŞMESİ


Kullanım Şartları

https://koskerler.tahsildar.com.tr/ web sitesine hoş geldiniz! 

Bu web sitesinde sunulan hizmetlerin kullanım şartlarını, sitemize üye olarak, üye olunmasa da ödeme ekranında ödeme yaparak veya hizmetlerimizden yararlanarak kabul etmiş oluyorsunuz.

Köşkerler Çelik Halat, https://koskerler.tahsildar.com.tr/ web sitesinde bulunan hizmetlerde kullanım özellikleri ve şartlarında önceden bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma, yürürlükten kaldırma ve güncelleme haklarını saklı tutar. 


ÜYELİK İŞLEMLERİ

https://koskerler.tahsildar.com.tr/ web sitesinde sağlanan hizmetler için siteye üye olmanız ve kayıt sırasında kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız gerekmektedir. 

Bilgilerinizdeki değişiklik olduğu zaman, üyelik profilinize girerek ilgili bölümleri güncellemek sizin sorumluluğunuzdadır.

Güncellenmemiş bilgilerden kaynaklı durumlarda sorumluluk size aittir. 

Eğer bu web sitesinde bulunan hizmetleri işvereniniz hesabına kullanıyorsanız, bu kullanım şartlarını onun adına kabul etmeye yetkili olduğunuz anlamına gelmektedir. 

Kayıt esnasında tarafınızca belirlenen şifreniz yalnızca sizin kullanımınız içindir.

Sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerin sorumluluğu tamamıyla size aittir.

Bu sözleşmeyi onaylanarak ve/veya sistemi kullanarak bunu kabul ve teyit etmiş oluyorsunuz. 

Bu sözleşmeyi onaylayarak ve/veya sistemi kullanarak şifrenizin veya hesabınızın haksız kullanımı durumunda Köşkerler Çelik Halat personelini hemen bilgilendirmeyi peşinen kabul ediyorsunuz. 

Köşkerler Çelik Halat, hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez.

Hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından Köşkerler Çelik Halat veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan Köşkerler Çelik Halat sorumlu değildir.

Hesap sahibinin izni olmaksızın başka bir hesabı kullanmanız yasaktır. 

GARANTİ VE FERAGAT

Köşkerler Çelik Halat ve sizin aranızda yapılan ayrı bir sözleşme ile açıkça belirlenmediği sürece, bu web sitesinden edinilen bütün hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir. 

Köşkerler Çelik Halat hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişimden, bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesine erişimden veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu değildir. 

Bu Web Sitesinde Sağlanan Üçüncü Kişilere Ait İçerik

Bu web sitesi üçüncü kişiler tarafından sağlanmış içerik veya yazılımlar bulunmaktadır.

Bu web sitesinde yer alan bütün üçüncü kişilere ait içerik ve yazılımlar için de yukarıda yer alan “GARANTİ VE FERAGAT” bölümü hükümleri geçerlidir.